Copyright ® 2008 Culhaweb   Çulha Web Bir Çulha Bilişim İştirakıdır.
Barındırma        Domain        TIB        Sözleşmeler        Teknik Bilgi        Banka Bilgileri        İletişim


Web&Grafik Tasarım: Alperence | Çulha | A-T-S
Ürün yada hizmetlerin dijital platformlarda yayınlanmasıdır. Farklı web tasarım trendleri ve yapıları olsa da, aslında en iyi web tasarım, firmanın kurumsalını yansıtan ve arama motorları için iyi optimize edilmiş olan çalışmalardır.Web tasarım ve temel html yazılım bilgisi ayrılmaz bir bütündür. Bu sebeple, web tasarım yapacak olan takımın web teknolojilerine hakim olması gerekmektedir
WEB TASARIM NEDİR?


Günümüzde web teknolojileri her yerde kolaylık sağlamaktadır. Gelecekte de hayatımızın her yerini işgal edecekleri de şüphesizdir.İnternette ufak bir arama ile tüm firmalar artık önümüzde. Müşteriler için bir sürü seçenek demek, sizin için ise o kadar rakip arasından sıyrılma kaygısı. Bir web sitesindeki en iyi ayrıştırmayı ilk başta web sitesinin tasarımı oluşturmaktadır. Kullanılan fontlar, fotoğraflar, genel renk uyumu, az ve
yeterli ölçüde kullanılan flash animasyonlar, kolay anlaşılabilir içerikler vb. gibi özellikler de ayrıştırmada ki en önemli maddeler arasında gelmektedir.
Sizi diğerlerinden ayıran önce farklılığınız, sonra da farklı görünebildiğinizdir. Düşünün ki, ileride arama motorlarının başarıları, yapay zekaları ile daha da güvenli ve doğru bilgiye dayanabilecektir. Böylelikle firmanızın ne olduğundan çok, web ve kurumsal kimlik çalışmalarınız sayesinde nasıl göründüğünüz önem taşıyacaktır.


Ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik durumda ihracat yapmanın önemi oldukça büyüktür.İhracat arayışında ise WEB sitesi üzerinden uzak pazarlara erişim hem zaman hem de maliyet açısından oldukça uygundur.WEB sitesini kullanarak ticaret yapabilmek için öncelikle “Internetin ticari gücünü ne kadar tanıyorum” sorusunu sormamız gerekiyor.İnternet'teki Pazar yerleri “Trade-point”ler bir ahtapotun kolları gibidir.Alperence Hosting, bir firmaya kurumsal kimlik olgusunu kazandırıp kendi kimliğine ve kültürüne özgü web tasarımlarıyla firmanın tanıtımını İnternet ortamında en iyi ve en çarpıcı şekilde, sitenizi arama motorlarına ekleyerek kolay ulaşım yolu ile yapmayı hedeflemiştir.


Bizim için tasarımın başarıya ulaşması;
İçeriğin anlaşılır olmasına,Ziyaretçilerin sitede aradığı bilgiye kolayca ulaşmasına,İçerik ile tasarımın uyumlu olmasına,Sitesini tasarladığımız kuruluşun kurum kimliğini yansıtmasına,Ve tasarımın güncellenebilir, gelişmeye açık olmasına bağlıdır.